Матеріали для будівництва → Продукція

ТД Марафон » Матеріали для будівництва » Продукція по використанню

Оберіть торгівельну марку:

1 2 3
Показуватиь по

Декоративно-захисні матеріали

Декоративно-захисні матеріали для поверхонь виконують дві важливі функції: - оберігають поверхні від негативного впливу навколишнього середовища; - Використовуються для архітектурного естетичного оформлення фасадів будівлі. Для декоративно-захисної обробки поверхонь застосовуються: декоративні штукатурки, облицювальні матеріали та гладкі лакофарбові покриття. За типом сполучного підрозділяються на дисперсійні на основі полімерних смол, силікатні, силіконові та мінеральні.

Добавки в бетон, пінобетон, МАФ та цементні розчини

Матеріали, які служать як комплексна добавка для бетонних і розчинних сумішей, має пластифікуючу і водоредукуючу дію, а також ефект уповільнення гідратації цементу в ранні терміни твердіння бетонної суміші та прискорення твердіння бетону.

Герметики

Мастика отверждающегося типу; матеріал, який під час переходу в робочий стан у присутності хімічних агентів, вологи або кисню затверджується з утворенням просторових хімічних структурних зв'язків. Існують такі типи герметиків: акрилові, силіконові, оцтові, поліуретанові

Гідроізоляція

Гідроізоляційні матеріали необхідні для захисту споруди від впливу вологи та води. Вони повинні забезпечувати водонепроникність будівельних конструкцій та матеріалів, що утеплюють. Гідроізоляція - це, крім усього іншого, фактор, що впливає не тільки на довговічність будівлі, але і на здоров'я людини і навколишню екологічну обстановку в цілому.

Грунтовка

Грунтовки застосовуються перед шпаклюванням стін, стель, наклейкою шпалер, а також перед укладанням плитки. Служать для просочення пористих і сильно всмоктуючих вапняно-цементних поверхонь, оштукатурених, що обсипаються, дрібних і запорошених поверхонь, при їх підготовці під подальше фарбування, або обклеювання шпалерами.

Інструменти для укладання та затирання керамічної плитки

Допоміжні матеріали та інструменти для укладання плитки. Інструменти для нанесення та збирання цементних та епоксидних затирок.

Кислотні та протигрибкові очищувачі

Протигрибкові очищувачі призначаються для знищення та запобігання розвитку моху, плісняви, грибків на деревних та мінеральних покриттях. Кислотні очищувачі використовують для очищення керамічної плитки, каменю, мінеральних поверхонь від залишків цементних затирок, клею, вапна або епоксидних залишків заповнювачів швів.

Клеї для керамічної плитки та природного каменю

Клеї (цементні, поліуретанові, епоксидні) для укладання керамічної плитки, природного та штучного каменю на всі існуючі поверхні.

Клеї для укладання гумових, текстильних та дерев'яних покриттів

Продукція використовується для укладання гумових, ПВХ, лінолеуму, полістирольних, поліуретанових текстильних та спортивних покриттів усередині та поза приміщеннями.

Клеї спеціального призначення

Клеї для еластичного, конструкційного та анкерного кріплення тощо.
1 2 3
Показувати по