Матеріали для будівництва → Продукція

ТД Марафон » Матеріали для будівництва » Продукція по використанню

Оберіть торгівельну марку:

1 2 3
Показуватиь по

Підливні та анкерувальні матеріали

Використовуються для анкерного закріплення в бетоні обладнання, болтів, збірних металевих конструкцій, турбін, верстатів та ін. Придатний для заповнення заливкою жорстких швів між бетонними конструкціями та фундаментами

Професійний інструмент для роботи з плиткою

До цієї групи товарів входять професійні інструменти для роботи з плиткою: механічні та електричні плиткорізи, фрези для висвердлювання отворів, диски, запасні частини до плиткорізів.

Промислові підлоги

У даному розділі представлена продукція для влаштування промислової підлоги, яка використовується в різних сферах, таких як громадські місця, приватне житло, промислові об'єкти.

Шовні заповнювачі

Затирання для швів виконують дві основні функції: 1. декоративні - надання фанерованої поверхні привабливого зовнішнього вигляду 2. захисні функції - зниження деформаційних напруг, що виникають в облицювальному шарі при різких коливаннях температури та вологості.

Шпаклівки

Засіб, за допомогою якого згладжують нерівності, закладають тріщини, отвори, виправляють механічні дефекти поверхні перед фінішним забарвленням або покриття лаком. Шпаклівки бувають універсальні та спеціально розроблені для певних видів робіт. Для досягнення найкращого результату при шпаклюванні необхідно використовувати спеціально розроблені шпаклівки.

Штукатурка

Декоративні штукатурки для внутрішніх і зовнішніх робіт дозволяють створювати на стінах різні фактури та поєднання кольорів.

Системи посилення залізобетонних конструкцій вуглеволокном

Система Mapei FRP застосовуються для: - зміцнення та ремонту або статистичного зміцнення бетонних балок, що піддаються поперечним та поздовжнім навантаженням. - сейсмічного зміцнення та відновлення бетонних конструкцій. Система FRP складається з пластин карбонового волокна, просоченого епоксидною смолою, високоміцної карбонової тканини, спеціальних ґрунтовок і шпаклівок.

Мастило для опалубки

Спеціальні матеріали для обробки всіх типів опалубки. Надає опалубці протиклеєву властивість по відношенню до бетонів, що дозволяє легко знімати опалубку і надає гарний зовнішній вигляд поверхні.

Стяжки та нівелір маси

Стяжки та нівелір маси застосовуються в будівництві та ремонті для вирівнювання поверхонь стяжок підлог у житлових та громадських будівлях з основ, під укладання рулонних матеріалів та паркету, а також під створення теплої підлоги.

Звукоізоляційні матеріали

1 2 3
Показувати по