Матеріали для будівництва → Продукція

ТД Марафон » Матеріали для будівництва » Продукція по використанню

Оберіть торгівельну марку:

1 2 3
Показуватиь по

Фарби

Фарби для зовнішніх та внутрішніх робіт

Лаки

Лак – рідина, здатна давати прозору, блискучу плівку після висихання у тонкому шарі. Виконує захисно-декоративну функцію для поверхонь негативного впливу навколишнього середовища.

Матеріали для консолідації та гідроізоляції ґрунтів

Матеріали для ремонту ж/б конструкцій, кладок та штукатурок

Монтажна піна

Монтажна піна призначена для герметизації, термоізоляції, звукоізоляції та професійних монтажних робіт.

Підливні та анкерувальні матеріали

Використовуються для анкерного закріплення в бетоні обладнання, болтів, збірних металевих конструкцій, турбін, верстатів та ін. Придатний для заповнення заливкою жорстких швів між бетонними конструкціями та фундаментами

Професійний інструмент для роботи з плиткою

До цієї групи товарів входять професійні інструменти для роботи з плиткою: механічні та електричні плиткорізи, фрези для висвердлювання отворів, диски, запасні частини до плиткорізів.

Промислові підлоги

У даному розділі представлена продукція для влаштування промислової підлоги, яка використовується в різних сферах, таких як громадські місця, приватне житло, промислові об'єкти.

Шовні заповнювачі

Затирання для швів виконують дві основні функції: 1. декоративні - надання фанерованої поверхні привабливого зовнішнього вигляду 2. захисні функції - зниження деформаційних напруг, що виникають в облицювальному шарі при різких коливаннях температури та вологості.

Шпаклівки

Засіб, за допомогою якого згладжують нерівності, закладають тріщини, отвори, виправляють механічні дефекти поверхні перед фінішним забарвленням або покриття лаком. Шпаклівки бувають універсальні та спеціально розроблені для певних видів робіт. Для досягнення найкращого результату при шпаклюванні необхідно використовувати спеціально розроблені шпаклівки.
1 2 3
Показувати по