Матеріали для будівництва → Продукція


1
Показувати по

Mapei

Клеї та інша хімічна продукція компанії MAPEI для будівництва може покращити якість життя кожного, хто вибере торгову марку. Продукція компанії MAPEI покращить естетику, комфорт та безпеку навколишнього середовища. Матеріали компанії MAPEI зустрічаються скрізь, чи підлога, бетонний блок у нашому будинку або реставровані старовинні будівлі. Ця продукція часто невидима, але при цьому вона фундаментальна. Окрім високої якості, товарний асортимент відрізняється великим спектром експлуатаційних характеристик та кольорів, що гарантує безпеку для споживачів та натхнення для архітекторів, проектних розробників.

Litokol

Фірма Litokol, заснована в 1968 році, прогресивно розширила сферу своєї активності, починаючи з традиційного керамічного сектора до ширшої галузі будівельних матеріалів. Місією компанії Litokol є просування на ринку функціональних рішень, які повинні задовольняти найрізноманітніші вимоги професіоналів у будівельній галузі. Правильний підбір сировини, контроль виробничих процесів, а також оснащені найсучаснішим обладнанням лабораторії гарантують високу якість продукції, що відповідає вимогам чинних Європейських нормативів. Система якості роботи підприємства підтверджується найпрестижнішим міжнародним сертифікатом UNI EN ISO 9001-2000.

Polyglass

Синтетичні гідроізоляційні мембрани Polyglass SpA, входить до групи компаній MAPEI - виробника готових до застосування гідроізоляційних мембран протягом 40 років на 5 виробничих одиницях, 2 з яких перебувають в Італії та 3 - у США, зі штатом у 300 співробітників. Річний обсяг продукції становить понад 45 млн м2, рівномірно розподілено між заводами Італії та Америки. Polyglass увійшов до групи MAPEI 1 жовтня 2008 року. Ставши частиною групи MAPEI, Polyglass повністю прийняв філософію GREEN INNOVATION. Наприкінці 2008 року Polyglass представив синтетичні мембрани (ПВХ & TПO), продавши в 2009 кілька млн м2.

Esha

1
Показувати по