Матеріали для будівництва → Продукція


1 2
Показувати по

Mapeplan M

MAPEPLAN M – це мембрана, армована поліестером, що виготовляється за один процес покриття, що наноситься методом мульти-екструзії. Мембрана придатна для механічної фіксації, використовується на поверхнях покрівель. Також вона використовується для з'єднання деталей водовідведення.

Mapeplan AF

Mapeplan Af – синтетична пластифікована ПВХ мембрана для гідроізоляції покрівель, армована скляною сіткою, на флісовій підкладці з нетканим поліестром до 300 г/м2; Процес виробництва методом мульти-екструзії. Mapeplan Af відповідає стандарту EN 13956.

Mapeplan B

Mapeplan B – синтетична пластифікована ПВХ мембрана для гідроізоляції покрівель, армована стеклохолстом; Процес виробництва методом мульти-екструзії. Mapeplan B відповідає стандарту EN 13956.

Mapeplan Mf

Mapeplan Mf – синтетична пластифікована ПВХ мембрана для гідроізоляції покрівель, армована поліестерною сіткою, на флісовій підкладці з нетканим поліестером до 300 г/м2; Процес виробництва методом мульти-екструзії. Mapeplan Mf відповідає стандарту EN 13956.

Mapeplan TM

Mapeplan TM - синтетична TPO/FPO мембрана на основі термопластичних олефінів, для гідроізоляції покрівель, армована поліестровою сіткою. Проводиться за один процес способом мультиекструзії з використанням високоякісної сировини. Mapeplan відповідає стандарту EN 13956.

Mapeplan TT

Mapeplan TT – синтетична гідроізоляційна мембрана на основі пластифікованого ПВХ. Mapeplan TT - це прозора мембрана, яка може застосовуватися як гідроізоляційний бар'єр у тунелях та в підземних спорудах.

Mapeplan TU S

Mapeplan TU S – синтетична гідроізоляційна мембрана на основі пластифікованих ПВХ. Mapeplan TU S – це одношарова мембрана з помаранчевим сигнальним шаром; може застосовуватися як бар'єр для рідини в тунелях та підземних спорудах.

Mapeplan T AF

Mapeplan Т Af - синтетична пластифікована мембрана ПВХ на основі термопластичних олефінів, для гідроізоляції покрівель, армована скляною сіткою, на флісовій підкладці з нетканим поліестером до 300 г/м2; Процес виробництва методом мульти-екструзії. Mapeplan Т Af відповідає стандарту EN 13956.

Mapeplan T B

Mapeplan T B - синтетична гідроізоляційна мембрана TPO/FPO на основі термопластичних олефінів, для гідроізоляції покрівель, армована скляною сіткою. Проводиться за один процес способом мультиекструзії з використанням високоякісної сировини. Mapeplan T B відповідає стандарту EN 13956.

Mapeplan UG

Mapeplan UG – синтетична гідроізоляційна мембрана.
1 2
Показуватиь по